Organizujemy kompleksowe wydarzenia integracyjne w całej Polsce. Zapoznaj się z naszą ofertą produktów. Gra scenariuszowa, miejska a może escape game? Dowiedz się więcej!

Zajmujemy się kreacją i tworzeniem eventów firmowych, przerwyników konferencji. Sprawdź czym możesz zaskoczyć uczestników kolejnego wydarzenia firmowego.

Projektujemy gry do rekrutacji, szkoleń czy procesów onboardingu, które realizują konkretne cele biznesowe, a uczestnikom dostarczają świetnych doświadczeń. Skutecznie łączymy sprawdzone metody rekrutacyjne, czy koncepcje szkoleniowe z nieszablonowymi rozwiązaniami ze świata gier i digital.

Dostosuj kryteria wyszukiwania

Ilość uczestników
Edutainment
Czas:
Miejsce
Cel projektu
Grupy
33 results out of 0 posts
 • Role w zespole – Belbin workshop

  Warsztat oparty o uznaną na świecie teorię ról grupowych M.Belbina da Wam jednoznaczne odpowiedzi na pytania typu: Dlaczego rozpoczęte projekty nie są doprowadzane do końca? Kto powinien angażować się w pewne zadania, a kto nie? Kto może zastąpić szefa w nagłej sytuacji wymagającej wystąpienia publicznego?

  Zobacz więcej
 • Gra decyzyjna „Mgła nad Europą”

  Szkoleniowa gra decyzyjna „Mgła nad Europą” bazuje na idei nauki przez doświadczenie i dzięki dynamicznej formule jaką daje gra jest bardziej ekscytująca dla uczestników.
  Podczas gry mogą oni doświadczyć wagi planowania i efektywnej komunikacji przy podejmowaniu decyzji nawet w ekstremalnie kryzysowej sytuacji takiej jak wylądowanie w małym miasteczku bliżej nieokreślonej ilości samolotów pasażerskich. Gra w części oparta jest na faktach!

  Zobacz więcej
 • „Roller coaster” – konstrukcyjne wyzwanie team-buildingowe

  „Roller coaster” to gra szkoleniowo-inżynieryjna, w której zespół, podzielony na mniejsze grupy, pracuje by osiągnąć wspólny cel. Zadaniem uczestników jest stworzenie dosyć skomplikowanej, a zarazem widowiskowej konstrukcji! Przy okazji, w atmosferze świetnej zabawy, mogą oni przećwiczyć umiejętność gospodarowania zasobami, delegowania zadań i oswajania zmiany.

  Zobacz więcej
 • „Miliarderzy” – wieczorna gra zespołowa

  „Miliarderzy” to połączenie formuły powszechnie znanego teleturnieju i interaktywnej gry, gdzie kluczem do wygranej jest m. in. jak największa wiedza o współpracownikach i firmie. Idealny przerywnik konferencji czy wieczorna atrakcja, która angażuje, bawi i… zaskakuje.

  Zobacz więcej
 • „Lip Dub” – teledysk firmowy

  „Lip Dub” to możliwość prezentacji firmy bądź organizacji w niezwykły sposób. W trakcie projektu uczestnicy tworzą własny teledysk do wybranego utworu muzycznego. To doskonała okazja, by stworzyć kreatywną i dynamiczną wizytówkę organizacji

  Zobacz więcej
 • “Movie Day” – projekt filmowy

  Jak w prosty sposób przenieść się 11tys. kilometrów do Hollywood i przeżyć niezapomnianą przygodę rodem zza kulis „Fabryki snów”? Taką możliwość oferuje projekt „Movie Day”, którego uczestnicy wcielają się w role zawodowych ekip i realizują własną produkcję filmową!

  Zobacz więcej
 • 60 minut! – Escape game

  Szukasz czegoś inteligentnego i integrującego dla dużej grupy, masz na to jedynie godzinę w i tak napiętym harmonogramie konferencji, czy spotkania cyklicznego waszej firmy?
  60 minut to dynamiczna gra zespołowa, w której głównym zadaniem każdego zespołu jest uwolnić się z sali konferencyjnej oraz pomóc w tym innym grupom!

  60 minut to wyzwanie zespołowe, które nie tylko będzie przerywnikiem, który pozwoli uczestnikom naszego spotkania „ruszyć się z krzeseł” , ale przede wszystkim możliwość lepszego poznania się w zespole i próba rozmiękczenia „silosów” w organizacji. 

  Zobacz więcej
 • Butik warsztatów inspiracyjnych

  Butik warsztatów, to alternatywna propozycja dla grup, które chciałyby podczas projektu uzyskać dodatkową inspirację lub umiejętności przydatne nie tylko w pracy zawodowej, ale także codziennym życiu. Udział w warsztatach daje uczestnikom możliwość zainspirowania się oraz poznania nawzajem od zupełnie nowej strony. Butik warsztatów uwzględnia mocno indywidualne preferencje uczestników. Każdy jeszcze przed projektem poprzez zapisy on-line ma okazję zdecydować w jakich warsztatach/aktywnościach chce wziąć udział.

  Zobacz więcej
 • Gra miejska – Urban Gaming

  Gra Miejska Digital – Urban Gaming to prawdziwa przygoda połączona z poszukiwaniem skarbów, które uczestnicy odkrywają dzięki aplikacji mobilnej.

  Podczas gry dowolne miasto zamienia się w grę planszową, po której uczestnicy poruszają się i odkrywają historię, kulturę oraz całą masę ciekawostek na temat miejsc jakie odwiedzają. Grupy realizują wyzwania odpowiadając na pytania, robiąc kreatywne zdjęcia oraz nagrywając filmy.

  Zobacz więcej
 • 1
 • 2
 • 3
 • »

PARTNERZY

KONTAKT