Organizujemy kompleksowe wydarzenia integracyjne w całej Polsce. Zapoznaj się z naszą ofertą produktów. Gra scenariuszowa, miejska a może escape game? Dowiedz się więcej!

Zajmujemy się kreacją i tworzeniem eventów firmowych, przerwyników konferencji. Sprawdź czym możesz zaskoczyć uczestników kolejnego wydarzenia firmowego.

Zobacz gry szkoleniowe naszej spółki-matki Develor Polska

Kliknij i sprawdź Zobacz case study PWC

 

Dzisiejszy świat nie może się obejść bez rozwiązań technologicznych. To samo dotyczy projektów teambuildingowych! Przedstawiamy wyjątkowy projekt, w którym budowa zespołu przebiega na w dwóch światach wirtualnym oraz realnym. To nie tylko świetna zabawa, ale także okazja do zapoznania zespołu z nowoczesnymi technologiami digital.

Zobacz więcej

Gra Miejska Digital - Urban Gaming to prawdziwa przygoda połączona z poszukiwaniem skarbów, które uczestnicy odkrywają dzięki aplikacji mobilnej.

Zobacz więcej

To okazja by zintegrować maksymalnie dużą liczbę osób w jednym miejscu. Zadaniem grupy jest znaleźć właściwy trop i rozwiązać zagadkę zaginionej grupy podróżników w Amazonii.

Zobacz więcej

„Szkolenie Agentów Specjalnych” jest grą scenariuszową łączącą intrygę kryminalną z zadaniami team-buildingowymi. W tym scenariuszu zapraszamy uczestników do udziału w tajnym programie rekrutacji agentów spośród kadr biznesowych, gdzie wcielają się w śledczych oraz pokonują kolejne próby sprawności i sprytu.

Zobacz więcej

PARTNERZY

KONTAKT