Każdy projekt traktujemy indywidualnie, dopasowując wszystkie jego elementy do potrzeb klienta. Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas w jaki sposób projektować wydarzenia ze szczególną dbałością o uczestników. Zobacz jak przebiega proces współtworzenia niezapomnianych i efektywnych spotkań firmowych:

1. Pierwszy kontakt i poznanie potrzeb

Nieważne czy przygotowujesz wydarzenie na 10 czy 500 osób, skontaktuj się z nami, aby przedstawić swoje oczekiwania jak najdokładniej i mieć pewność, że cele firmowe i Twój komfort będą zapewnione.
Ważne będą nie tylko miejsce wydarzenia, czy transport, ale także specyfika zespołu, balans pomiędzy zabawą, a szkoleniem, język w jakim ma być prowadzony projekt
i inne ważne szczegóły, o które Cię zapytamy.

Chętnie się z Tobą spotkamy bezpośrednio lub poprzez webinara, ale jeśli preferujesz e-mail, czy telefon dostosujemy się do Ciebie.

2. Nasza pierwsza propozycja

Po zapoznaniu się z Twoją potrzebą zespół Fun Hunters dyskutuje i tworzy wstępną koncepcję projektu z kilkoma wariantami propozycji do wyboru.

Następnie prezentujemy Ci to w formie oferty z szacunkowym budżetem.

3. Informacja zwrotna i finalna propozycja

Zdajemy sobie sprawę, że niejednokrotnie wybór ostatecznego sposobu realizacji to konieczność zaangażowania kilku decydentów,  stąd jesteśmy zawsze otwarci na informację zwrotną od wszystkich zainteresowanych i zmodyfikujemy propozycję tak, aby jak najlepiej spełniała Wasze potrzeby.

4. Akceptacja i przygotowania

Po wyborze wariantu działania podpisujemy umowę i przystępujemy do przygotowań, których długość zależy od skomplikowania projektu. Zdarzało nam się z powodzeniem zrealizować krótkie projekty „ad hoc” z zaledwie 2 dniowym wyprzedzeniem, ale mieliśmy też duże wydarzenia lub serie projektów, do których przygotowania trwały kilka miesięcy.

Od tej pory jesteś pod opieką naszego Project Managera, która zadba o to, aby wspomóc Cię w bezstresowych przygotowaniach i realizacji zapewniającej moc pozytywnych wrażeń uczestnikom.

Realizacja

Project Manager i zespół trenerów zapewnia na miejscu wydarzenia, aby to co zaplanowaliśmy wspólnie na początku zostało zrealizowane tak, aby nie tylko spełnić, ale przekroczyć oczekiwania uczestników i sponsorów projektu.

Po wydarzeniu w zależności od ustaleń otrzymasz od nas wyniki ankiet i inne uzgodnione między nami materiały, a uśmiech i podziękowania od Twoich współpracowników to prezent, którego możesz się spodziewać pracując nad projektem z Fun Hunters!

Zobacz case study

Zobacz jak pomoglismy naszym dotychczasowym Klientom zintegrować zespół, wzbogacić ich konferencję czy zaprojektować gry wpieracjące procesy rekrutacyjne. Prawdziwe historie, prawdziwe inspiracje!

PARTNERZY

KONTAKT