Fun Hunters powstało z ogromnej pasji założycieli i od 2005 roku nieprzerwanie z równie ogromną pasją realizujemy projekty szkoleniowo-integracyjne. Nasz zespół tworzą trenerzy wywodzący się różnych obszarów specjalizacji: psychologowie, animatorzy, pasjonaci gier, filmowcy. Ta różnorodność stanowi naszą siłę i sprawia, że organizowane przez nas spotkania i wyjazdy cechuje oryginalność, niepowtarzalność oraz pozytywny nastrój, którym z radością zarażamy uczestników.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ FUN HUNTERS

SPECJALIZACJA

Koncentrujemy się na wąskiej dziedzinie szkoleń i działań integracyjnych ukierunkowanych na doskonalenie i rozwój zespołów.

DOSTOSOWANIE

Dokładnie badamy potrzeby i KAŻDY program jest szyty na miarę klienta. Konwencja szkolenia może być podobna do realizowanych przez nas wcześniej, ale zastosowane ćwiczenia, gry oraz specjalne atrakcje są zawsze odpowiedzią na potrzeby klienta. Projekty powadzimy po polsku i angielsku.

EFEKTYWNOŚĆ

Dzięki grom scenariuszowym można zrealizować wiele celów jednocześnie od świetnej zabawy będącej nagrodą dla praconwików po uświadomienie zespołowi specyfiki pracy w grupie, czy zasad skutecznej komunikacji. Po szkoleniu klient otrzymuje raport na temat mocnych i słabych stron zespołu oraz jego potrzeb.

NIEPOWTARZALNOŚĆ
I NOWATORSTWO

Stosujemy oryginalne rozwiązania i metody szkolenia – od gier scenariuszowych po mało znane w Polsce, a z powodzeniem stosowane na świecie treasure hunts, adventure trips, murder mystery games – stanowiące odpowiedź na coraz większą niechęć uczestników zarówno do stacjonarnych szkoleń jak i sztampowych spotkań integracyjnych.

FUN

Zarażamy optymizmem i infekujemy uśmiechem – pozytywny nastrój cechuje każdy nasz wyjazd. Wyposażamy uczestników w oryginalne pamiątki i gadżety (koszulki dla zespołów, czapeczki, nagrody nawiązujące do przyjętej konwencji). Zapewniamy materiały ze szkolenia (filmy video, zdjęcia) dokumentujące nieoczekiwane metamorfozy uczestników… Nie tylko ich samych doprowadzają one do płaczu… ze śmiechu! Zapraszamy do Galerii Zdjęć.

Możemy przygotować dla Państwa zarówno kilkugodzinną zabawę w terenie, jak i kilkudniową grę szkoleniową. Wszystko zależy od Państwa potrzeb…

PARTNERZY

KONTAKT