„Zombigedon” to dynamiczna i zaskakująca gra scenariuszowa. Stawia ona przed uczestnikami zasadnicze pytanie: co zrobić, gdy sielankowy wyjazd integracyjny zmienia się w starcie z apokalipsą zombie? Scenariusz dostarcza świetnej zabawy, a jednocześnie rozwija umiejętność grupowego planowania i współpracy.

Informacje:

  • Optymalne dla grup : 5-45 osób
  • Forma: indor/outdoor
  • Czas: 3-6 h

Korzyści dla uczestników:

  • intrygująca fabuła rodem z horroru gwarantująca niebanalną rozrywkę
  • rozwój grupowego planowania
  • mini-diagnoza kompetencji członków zespołu
Pokonaj apokalipsę zombie ze swoim zespołem!
To miał być zwyczajny, spokojny wyjazd integracyjny… Uczestnicy spotykają się na sali konferencyjnej, aby dowiedzieć się jaka będzie agenda dnia, gdy do okien  zaczynają dobijać się zombie! Na salę wkracza wojskowy oraz pielęgniarka, którzy informują, że okoliczny teren opanowały zombie.

Winne temu ponoć jest lekkie odchylenie osi ziemi, ale to zadaniem uczestników będzie rozwiązanie zagadki i uwolnienie się z hotelu.
Specjalnie przygotowana scenografia, dobrane zadania oraz atmosfera zabawy która wciąga uczestników w apokaliptyczną grę. Profesjonalnie ucharakteryzowany zespół aktorów, zaskakujące zwroty akcji.
Uczestnicy zostaną podzieleni na 10-15 osobowe zespoły, które stawać będą przed różnymi wyzwaniami team buildingowymi oraz
sprawnościowymi, aby udowodnić, że wciąż są ludźmi. Oprócz niezapomnianej zabawy oraz możliwości rozwiązania intrygi, będą mieli możliwość poznać się lepiej, popracować nad komunikacją oraz zaufaniem, wzmocnić relacje. Każde zaproponowane zadanie zostanie spójnie połączone z intrygą gry.

Reference

PARTNERZY

KONTAKT