Niby zwykły hotel i integracja – jak zawsze.

Coś jednak jest nie tak… Co jakiś czas rozbrzmiewa niecodzienny dźwięk, a na terenie obiektu uczestnicy napotykają dziwne postaci. Czyżby kręcono tu jakiś film? Ale co wspólnego ze sobą ma szlachcic w kontuszu z bimbrownikiem rodem z PRLu..?

Już wkrótce okaże się, że grupa zostanie wciągnięta w świat gry teambuildingowej, w której będą mieli okazję odkryć tajemnicę zawirowań czasu jakie pojawiły się w okolicy.

Nietypowe zadania zespołowe, angażujące umiejętności współpracy, komunikacji, rozwiązywania problemów, zagadki logiczne wymagające krytycznego myślenia oraz wciągająca fabuła opowieści o zaginionych w czasie podróżnikach to jedynie wybrane elementy starannie zaprojektowanej przez Fun Hunters przygody zespołowej!

Informacje:

  • Optymalne dla grup: 5 – 100
  • Forma: indoor/outdoor
  • Czas trwania: 3 – 5h

Korzyści dla zespołu

  • wzmocnienie umiejętności komunikacji, kreatywnego rozwiązywania problemów oraz zarządzania
  • współpraca ponad zespołowa- uczestnicy tylko łącząc siły są w stanie połączyć WSZYSTKIE elementy układanki
  • rozwój kompetencji krytycznego myślenia

Na czym polega gra?

Rozpoczęcie gry

Uczestnicy zostają zaproszeni do sali konferencyjnej na otwarcie integracji. W pewnym momencie na sali pojawia się postać w pomarańczowym kombinezonie i przedstawia się jako Strażnik Czasu. Przybył on pomóc nieszczęśnikom – których anomalia czasoprzestrzenna przerzuciła w obecne czasy – wrócić do swoich domów. Tak przynajmniej wydaje się na początku gry….

Przebieg rozrywki

Uczestnicy zostają podzieleni na grupy i udają się w ślad za tajemniczymi postaciami. Gdy je odnajdą, zostaną poproszeni o wykonanie nietuzinkowych zadań, a następnie będą mieli okazję porozmawiać z bohaterami i dowiedzieć się nieco więcej o ich roli w całej historii. Strażnik Czasu okaże się jednak kimś innym niż jest…

Zakończenie

Grupy ponownie spotykają się aby wspólnymi siłami, za pomocą zebranych faktów i dowodów otworzyć portal i odesłać bohaterów do swoich domów.

Reference

PARTNERZY

KONTAKT