„Szkolenie Agentów Specjalnych” jest grą scenariuszową łączącą intrygę kryminalną z zadaniami team-buildingowymi. W tym scenariuszu zapraszamy uczestników do udziału w tajnym programie rekrutacji agentów spośród kadr biznesowych, gdzie wcielają się w śledczych oraz pokonują kolejne próby sprawności i sprytu.

Informacje:

  • Optymalne dla grup: 5-150 i więcej osób
  • Forma: indoor/outdoor
  • Czas: 3-6 h

Korzyści dla uczestników:

  • doskonalenie kompetencji zespołowych
  • wciągająca intryga
  • pobudzenie kreatywności

Na czym polega gra?

Kilka dni przed wyjazdem uczestnicy otrzymują informację, że w trakcie wyjazdu czeka ich bardzo nudny  wykład ze znanym autorytetem. Na miejscu jednak okazuje się, że wykładowca nie dotarł do sali konferencyjnej, a wykład się odbyć nie może, ponieważ wykładowca dziś rano został odwieziony do szpitala…

Do akcji wkracza Tajna Agencja Wywiadowcza, która realizuje rządowy program pozyskiwania agentów z kadr biznesu. Tylko uczestnicy mogą rozwiązać zagadkę niedyspozycji profesora, przechodząc rozmaite próby zręczności, sprytu i pracy zespołowej przyjmujące formę zadań team-buildingowych. Co się przydarzyło wykładowcy? Czy napotykane na drodze dowody rzeczowe zdradzą kto jest winny? Czy w sprawę zamieszany jest niepozorny konserwator hotelowy, przykręcający żarówki w sali konferencyjnej, czy może kręcąca się przy nocnym barze Lolita, albo płaczliwa recepcjonistka wydająca uczestnikom klucze? Na te i inne pytania odpowiedzą uczestnicy w trakcie naszej gry.

Reference

PARTNERZY

KONTAKT