WEHIKUŁ CZASU – gra terenowa

Czyżby kręcono tu jakiś film? Ale co wspólnego ze sobą ma szlachcic w kontuszu z bimbrownikiem rodem z PRLu…? Pomóżcie postaciom, które w tajemniczy sposób trafiły do naszych czasów!

„Kolacja u Frostów” – gra detektywistyczna

Kolacja w wielkiej posiadłości, goście skrywający wiele tajemnic i… Zaginiony gospodarz! Na szczęście, na miejscu jest znany detektyw, który pomoże uczestnikom połączyć kropki i wspólnie rozwiązać zagadkę kryminalną!

„Roller coaster” – konstrukcyjne wyzwanie team-buildingowe

Dzisiejszy świat nie może się obejść bez rozwiązań technologicznych. To samo dotyczy projektów teambuildingowych!
Przedstawiamy wyjątkowy projekt, w którym budowa zespołu przebiega na w dwóch światach wirtualnym oraz realnym. To nie tylko świetna zabawa, ale także okazja do zapoznania zespołu z nowoczesnymi technologiami digital.

Szkolenie agentów specjalnych – kryminalna gra scenariuszowa

„Szkolenie Agentów Specjalnych” jest grą scenariuszową łączącą intrygę kryminalną z zadaniami team-buildingowymi. W tym scenariuszu zapraszamy uczestników do udziału w tajnym programie rekrutacji agentów spośród kadr biznesowych, gdzie wcielają się w śledczych oraz pokonują kolejne próby sprawności i sprytu.

Zombigedon

„Zombigedon” to dynamiczna i zaskakująca gra scenariuszowa. Stawia ona przed uczestnikami zasadnicze pytanie: co zrobić, gdy sielankowy wyjazd integracyjny zmienia się w starcie z apokalipsą zombie? Scenariusz dostarcza świetnej zabawy, a jednocześnie rozwija umiejętność grupowego planowania i współpracy.

PARTNERZY

KONTAKT