Każdy projekt traktujemy indywidualnie, dopasowując wszystkie jego elementy do potrzeb klienta. Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas w jaki sposób projektować wydarzenia ze szczególną dbałością o uczestników. Zobacz jak przebiega proces współtworzenia niezapomnianych i efektywnych spotkań firmowych:

1. Pierwszy kontakt i poznanie potrzeb

Nieważne czy przygotowujesz wydarzenie na 10 czy 500 osób, skontaktuj się z nami, aby przedstawić swoje oczekiwania jak najdokładniej i mieć pewność, że cele firmowe i Twój komfort będą zapewnione.
Ważne będą nie tylko miejsce wydarzenia, czy transport, ale także specyfika zespołu, balans pomiędzy zabawą, a szkoleniem, język w jakim ma być prowadzony projekt
i inne ważne szczegóły, o które Cię zapytamy.

Chętnie się z Tobą spotkamy bezpośrednio lub poprzez webinara, ale jeśli preferujesz e-mail, czy telefon dostosujemy się do Ciebie.

2. Nasza pierwsza propozycja

Po zapoznaniu się z Twoją potrzebą zespół Fun Hunters dyskutuje i tworzy wstępną koncepcję projektu z kilkoma wariantami propozycji do wyboru.

Następnie prezentujemy Ci to w formie oferty z szacunkowym budżetem.

3. Informacja zwrotna i finalna propozycja

Zdajemy sobie sprawę, że niejednokrotnie wybór ostatecznego sposobu realizacji to konieczność zaangażowania kilku decydentów,  stąd jesteśmy zawsze otwarci na informację zwrotną od wszystkich zainteresowanych i zmodyfikujemy propozycję tak, aby jak najlepiej spełniała Wasze potrzeby.

4. Akceptacja i przygotowania

Po wyborze wariantu działania podpisujemy umowę i przystępujemy do przygotowań, których długość zależy od skomplikowania projektu. Zdarzało nam się z powodzeniem zrealizować krótkie projekty „ad hoc” z zaledwie 2 dniowym wyprzedzeniem, ale mieliśmy też duże wydarzenia lub serie projektów, do których przygotowania trwały kilka miesięcy.

Od tej pory jesteś pod opieką naszego Project Managera, która zadba o to, aby wspomóc Cię w bezstresowych przygotowaniach i realizacji zapewniającej moc pozytywnych wrażeń uczestnikom.

Realizacja

Project Manager i zespół trenerów zapewnia na miejscu wydarzenia, aby to co zaplanowaliśmy wspólnie na początku zostało zrealizowane tak, aby nie tylko spełnić, ale przekroczyć oczekiwania uczestników i sponsorów projektu.

Po wydarzeniu w zależności od ustaleń otrzymasz od nas wyniki ankiet i inne uzgodnione między nami materiały, a uśmiech i podziękowania od Twoich współpracowników to prezent, którego możesz się spodziewać pracując nad projektem z Fun Hunters!

Zobacz case study

Zobacz jak pomoglismy naszym dotychczasowym Klientom zintegrować zespół, wzbogacić ich konferencję czy zaprojektować gry wpieracjące procesy rekrutacyjne. Prawdziwe historie, prawdziwe inspiracje!

PARTNERZY

KONTAKT

Fun Hunters brand of
Develor Polska Sp. z o. o.
Al. KEN 98/12
02-777 Warszawa
+48 22 887 33 30