Zajmujemy się kreacją i tworzeniem aktywności online, które pomogą rozwinąć współpracę w wirtualnym dystansie lub po prostu będą wentylem emocji dla Twojego zespołu.

Dostosuj kryteria wyszukiwania

Ilość uczestników
Edutainment
Czas:
Miejsce:
Cel projektu
5 results out of 0 posts
 • „Retro Gra” – ESCAPE ROOM ONLINE

  Zanurz się w nostalgii dawnych lat i klimatycznej stylistyce retro naszego wirtualnego escape roomu! Tajemniczy, opuszczony i pełen tajemnic dom rozbudza ciekawość. Pod warstwą kurzu kryje się niespotykana historia, którą uczestnicy poznają krok po kroku.

  Zobacz więcej
 • SZKOLENIE TAJNYCH AGENTÓW ONLINE

  „Szkolenie Agentów Specjalnych” jest grą scenariuszową łączącą intrygę kryminalną z zadaniami teambuildingowymi online. Zapraszamy uczestników do udziału
  w tajnym programie rekrutacji agentów spośród kadr biznesowych, gdzie wcielają się w śledczych oraz pokonują kolejne wyzwania online.

  Zobacz więcej
 • Misja Mars Online

  Jak wyglądałby Mars, gdyby kolonizował go Twój zespół? Wyrusz naprzeciw kosmicznej przygodzie, ćwicząc strategiczne myślenie i współpracę w formie zdalnej!

  Zobacz więcej
 • Cyrk Emocji Online

  Cyrk Emocji to wyjątkowa gra teambuildingowa online, dotykająca niezwykle ważnego tematu w lekkiej i przystępnej formie. Czy emocje mogą być sprzymierzeńcem na polu zawodowym? Jak je wykorzystać? W czym nam pomagają? Cyrk Emocji, to wpleciona w historię trupy cyrkowej, próba odpowiedzi na te pytania.

  Zobacz więcej
 • Teambuilding szyty na miarę – customizowana oferta

  Zapoznał*ś się z naszą ofertą i wciąż zastanawiasz się nad najlepszym rozwiązaniem dla Twojego zespołu? Żaden problem! Nasi eksperci przygotują dla Ciebie ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

   

  Skontaktuj się z nami!

  Napisz maila a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą w ciągu 15 minut!

   

  Zobacz więcej

PARTNERZY

KONTAKT