Jak wyglądałby Mars, gdyby kolonizował go Twój zespół? Jakimi wartościami chcielibyście się kierować? Co zrobilibyście inaczej, niż na Ziemi, gdyby to zależało od Was?

INFORMACJE:

  • Czas trwania: 3h -4h
  • Ilość uczestników: do 25 osób
  • Miejsce: Online

KORZYŚCI DLA UCZESTNIKÓW:

  • Gra nawiązuje do popularnego wątku podboju kosmosu, sukcesów prywatnych firm takich, jak Virgin Galactic czy SpaceX i Elona Muska.
  • Aby zadbać o kosmiczny klimat stworzyliśmy oprawę graficzną i narrację trenerską, które snują angażującą, pełną emocji, kosmiczną podróż.
  • Dzięki narzędziom kooperacji online uczestnicy mają szansę poczuć klimat kosmicznych wyzwań oraz zmierzyć się  z  zadaniami   wymagającymi  sprawnej  współpracy  w wirtualnym dystansie.

Na czym polega gra?

W ramach misji Mars 2050 zadaniem uczestników jest wybudowanie kolonii marsjańskiej. Podzieleni są na mniejsze zespoły, reprezentują odrębne korporacje, których celem jest eksploracja planety. Teamy rywalizują o teren, wymieniają surowce oraz dążą do jak największej ekspansji – wszystko to dzieje się w dystansie wirtualnym! Jednostki komunikują się ze sobą, ustalają strategie i podejmują kluczowe decyzje jedynie za pomocą połączeń zdalnych.

Niespodziewane zwroty akcji zwrócą uwagę kolonizatorów na siłę  współpracy i ponad podziałową  dystrybucję  dóbr  i zasobów. Wyzwania wirtualnej kooperacji niejednokrotnie postawią misję pod znakiem zapytani. Czy zespołom uda się porozumieć i przetrwać?

Reference

PARTNERZY

KONTAKT