Gra Miejska Digital – Urban Gaming to prawdziwa przygoda połączona z poszukiwaniem skarbów, które uczestnicy odkrywają dzięki aplikacji mobilnej.

Podczas gry dowolne miasto zamienia się w grę planszową, po której uczestnicy poruszają się i odkrywają historię, kulturę oraz całą masę ciekawostek na temat miejsc jakie odwiedzają. Grupy realizują wyzwania odpowiadając na pytania, robiąc kreatywne zdjęcia oraz nagrywając filmy.

Na czym polega gra?

Uczestnicy są podzieleni na mniejsze zespoły, z których każdy składa się od 5 do 8 osób. Na tablecie, który otrzymuje grupa wyświetlana jest mapa przedstawiająca wiele kolorowych ikon. Uczestnicy są na bieżąco lokalizowani przez GPS. Aby odblokować wyzwania, uczestnicy muszą znajdować się w odległości mniejszej niż dwadzieścia metrów od punktu na mapie. Każda kategoria ikon reprezentuje określony typ wyzwania.

Wyzwania w grze

Podczas gry uczestnicy sami decydują o kolejności realizowanych wyzwań/mini zadań. Mogą wybrać zadanie historyczne lub kulturowe by dowiedzieć się więcej o miejscu, w którym się znajdują; zadanie filmowe by nakręcić krótki filmik, na którym np. wykonują taniec ludowy lub przeprowadzają uliczną sondę; zrobić kreatywne zdjęcie przedstawiające zespół w zabawnej pozycji. Gra zakończona jest wielkim finałem, podczas którego grupy oglądają wykonane przez siebie materiały. Ta niezwykle energetyczna forma integracji to doskonała okazja by zacieśnić więzi ze współpracownikami, poznać miasto i przeżyć prawdziwą przygodę.

Referencje

PARTNERZY

KONTAKT