Projektujemy gry do rekrutacji, szkoleń czy procesów onboardingu, które realizują konkretne cele biznesowe, a uczestnikom dostarczają świetnych doświadczeń. Skutecznie łączymy sprawdzone metody rekrutacyjne, czy koncepcje szkoleniowe z nieszablonowymi rozwiązaniami ze świata gier i digital.

 

Projektowanie gier wymaga dokładnej analizy Twojej potrzeby. Skontaktuj się z nami i określ cel i wyzwanie, a chętnie przedstawimy Ci możliwości. Poniżej prezentujemy wybrane realizacje i przykładowe gry z naszego portfolio.

Skontaktuj się z nami

Ilość uczestników
Ilość uczestników
Czas:
Miejsce:
Cel projektu
5 results out of 0 posts
 • Jak porozumieć się z kosmitą? – generacje X/Y

  Czy zdarzyło Ci się rozmawiać z przedstawicielem najmłodszego pokolenia, zwanego „pokoleniem Z” i zastanawiać się, jak jest możliwe, żeby równocześnie czytać gazetę, słuchać muzyki, pisać felieton i korespondować na czacie? „Oni” to potrafią. A co różni i co mają wspólnego generacje X i Y zaludniające obecnie biura?

  Zobacz więcej
 • Gra decyzyjna „Mgła nad Europą”

  Szkoleniowa gra decyzyjna „Mgła nad Europą” bazuje na idei nauki przez doświadczenie i dzięki dynamicznej formule jaką daje gra jest bardziej ekscytująca dla uczestników.
  Podczas gry mogą oni doświadczyć wagi planowania i efektywnej komunikacji przy podejmowaniu decyzji nawet w ekstremalnie kryzysowej sytuacji takiej jak wylądowanie w małym miasteczku bliżej nieokreślonej ilości samolotów pasażerskich. Gra w części oparta jest na faktach!

  Zobacz więcej

  PARTNERZY

  KONTAKT