Wielkimi krokami zbliżają się Święta!

Milowymi krokami zbliżają się święta! Niestety wszystkie znaki na Niebie i Ziemi wskazują, że raczej nie uda nam się spotkać z naszymi zespołami na tradycyjnych imprezach firmowych. Nam i naszym pracownikom potrzebny jest jednak jeszcze bardziej zastrzyk pozytywnej energii i okazja do świetnej zabawy w gronie współpracowników. Czy da się zastąpić tradycyjną imprezę firmową i jej klimat spotkaniem on-line? Zapewne nie będzie to takie samo doświadczenie, ale może to być inne - równie przyjemne i motywujące wydarzenie jeśli skorzystacie z naszych propozycji!

Rudolf sam w domu
czyli gra scenariuszowa online. Poszukiwania zaginionego Rudolfa w podziale na zespoły, które będą musiały rozwiązać zagadki logiczne w interakcji z naszymi aktorami. Oni na pewno wiedzą coś o zaginięciu renifera...

 

Czas: około 180 min
Ilość osób: dowolna, w grupach do 5 osób
Język: polski, angielski

Choinki nie będzie!
czyli wirtualny pokój zagadek. Wasz zespół otrzyma link do specjalnie opracowanego wirtualnego escape roomu, gdzie zadaniem będzie rozwiązanie szeregu wyzwań, które pozwolą przywrócić porządek w Fabryce i zagonić  elfy do roboty!
Czas: około 60 min
Ilość osób: dowolna, w grupach do 5 osób
Język: polski, angielski

Platforma świąteczna!
czyli kilka krótkich gier online. Oferujemy dostęp do platformy, z której Twój zespół może skorzystać samodzielnie w dowolnej chwili, a w niej m.in: problem z usadzaniem gości na kolacji, poznawanie różnych typów osobowości wśród teamu reniferów i wiele więcej!


Czas: około 60 min
Ilość osób: dowolna, w grupach do 5 osób
Język: polski, angielski

Świąteczny Cyrk
czyli wirtualny pokój zagadek z sesją debriefingową o emocjach w tle. Zespoły będą miały za zadanie odnaleźć Świętego Mikołaja, który zmęczony presją świąt, postanowił zatrudnić się w cyrku. Tam niestety nic nie idzie po myśli starca. Świąteczny występ budzi emocje w zespole, a nie na widowni.
Czas: około 90 min
Ilość osób: dowolna, w grupach do 5 osób
Język: polski, angielski

Poszukiwacze Świętego Mikołaja

czyli odwrócony escape game. W podziale na grupy, spróbujcie otworzyć plecaki po poszukiwaczach, którzy zniknęli próbując rozwiązać największą zagadkę z dzieciństwa. Być może, uda się dostać do worka pełnego prezentów od samego Świętego Mikołaja!

Czas: około 90 min

Ilość osób: 100 w grupach do 5 osób

Język: polski, angielski

Zgłoś się do Nas, jeśli chcesz poznać szczegółową ofertę.

 

Klaudia Laskowska

Key Account Manager

 

Telefon: +48 668 827 752

Mail: klaudia.laskowska@funhunters.pl

 

lub na

 

funhunters@funhunters.pl

 

Create a