Czasami zdarza się tak, że Twój do tej pory świetny i zgrany zespół zapada na jakąś dziwną chorobę. Ludzie snują się po firmie bez cienia uśmiechu, nikt głośno nie dyskutuje przy kawie, każde nawet najprostsze zadanie ciągnie się w nieskończoność, a o 17:00 w pracy nie ma już nikogo.
W takiej chwili pamiętaj, że jest ktoś kto może Wam pomóc – pora na Team Doctora!

Informacje:

  • Optymalne dla grup: 5-30 osób
  • Forma: indoor
  • Czas: 0,5 – 2 dni

Korzyści dla uczestników

  • diagnoza „jednostki chorobowej” za pomocą specjalistycznych narzędzi np. Teamsoziomapping, Kwestionariusz Rozwoju Zespołu
  • możliwość przedyskutowania problemów zespołu w bezpiecznej atmosferze przy wsparciu doświadczonego trenera
  • przypisana recepta – czyli stworzenie planu naprawczego dla zespołu

Warsztat poprzedza wypełnienie przez cały zespół Kwestionariusza Rozwoju Zespołu lub TeamsoziomappingTM – narzędzi on-line, które pozwalają na określenie obszarów „chorobowych”. Najczęstszymi dysfunkcjami zespołów jest naruszone zaufanie, obawa przed konfliktem, brak zaangażowania lub dbałości o wyniki, których podłoże może być bardzo różne.
Dzięki dynamicznej i otwartej formule warsztatu zespół może pogłębić zdiagnozowane zagrożenia i wspólnie opracować najlepsze i akceptowalne przez wszystkich rozwiązania swoich bolączek.
Nasz trener – team doctor wspiera zespół narzędziami, moderuje dyskusje i dba o bezpieczeństwo i odpowiednią formę spotkania rozwojowego.

Elementem wieńczącym warsztat jest stworzenie przez zespół Planu Działania lub Kodeksu Współpracy, który pozwoli na skuteczną implementację przyjętych rozwiązań po powrocie do pracy.

Referencje

PARTNERZY

KONTAKT

Fun Hunters brand of
Develor Polska Sp. z o. o.
Al. KEN 98/12
02-777 Warszawa
+48 22 887 33 30