To okazja by zintegrować maksymalnie dużą liczbę osób w jednym miejscu. Zadaniem grupy jest znaleźć właściwy trop i rozwiązać zagadkę zaginionej grupy podróżników w Amazonii. Podczas gry uczestnicy zebrani na jednej sali konferencyjnej połączeni są w mniejsze zespoły. Każda grupa gromadzi się wokół plecaka jednego z zaginionych członków wyprawy do Amazonii. Plecaki zamknięte są na szereg kłódek, aby je rozbroić uczestnicy muszą użyć sprytu oraz wszystkich swoich zmysłów, by dotrzeć do rozwiązania. Istotnym elementem jest również współpraca pomiędzy grupami w trakcie gry. W zależności od stopnia rozbudowania zagadek uczestnicy mają od 60 do 120 minut by rozbroić wszystkie kłódki.

Na czym polega gra?

Gra złożona jest z krótkiego wprowadzenia w fabułę podczas której uczestnicy wprowadzeni są w amazoński klimat przez naszych aktorów oraz scenografię.

Następnie rozwiązują zagadki zamknięte w plecakach podróżników ale również wykonują krótkie zadania wspólnie z innymi grupami. Zegar nieubłaganie odmierza czas a uczestnicy mają okazję rozwiązać szereg zagadek logicznych, odegrać usłyszaną melodię na cymbałkach, sprawdzić swój węch, pamięć i orientację na mapę podczas tego szaleńczego wyścigu z czasem.

Dodatkowe

Na specjalne życzenie klienta istnieje spersonalizowanie motywu przewodniego gry.

Dostępne inne warianty: epidemia, Back to the Future, Super Heroes.

Referencje

PARTNERZY

KONTAKT