Organizujemy kompleksowe wydarzenia integracyjne w całej Polsce. Zapoznaj się z naszą ofertą produktów. Gra scenariuszowa, miejska a może escape game? Dowiedz się więcej!

Dostosuj kryteria wyszukiwania

Ilość uczestników
Edutainment
Czas:
Miejsce:
Cel projektu
6 results out of 0 posts
 • „Roller coaster” – konstrukcyjne wyzwanie team-buildingowe

  „Roller coaster” to gra szkoleniowo-inżynieryjna, w której zespół, podzielony na mniejsze grupy, pracuje by osiągnąć wspólny cel. Zadaniem uczestników jest stworzenie dosyć skomplikowanej, a zarazem widowiskowej konstrukcji! Przy okazji, w atmosferze świetnej zabawy, mogą oni przećwiczyć umiejętność gospodarowania zasobami, delegowania zadań i oswajania zmiany.

  Zobacz więcej
 • Gra miejska – Urban Gaming

  Gra Miejska Digital – Urban Gaming to prawdziwa przygoda połączona z poszukiwaniem skarbów, które uczestnicy odkrywają dzięki aplikacji mobilnej.

  Podczas gry dowolne miasto zamienia się w grę planszową, po której uczestnicy poruszają się i odkrywają historię, kulturę oraz całą masę ciekawostek na temat miejsc jakie odwiedzają. Grupy realizują wyzwania odpowiadając na pytania, robiąc kreatywne zdjęcia oraz nagrywając filmy.

  Zobacz więcej
 • Odwrócony Escape Room

  To okazja by zintegrować maksymalnie dużą liczbę osób w jednym miejscu. Zadaniem grupy jest znaleźć właściwy trop i rozwiązać zagadkę zaginionej grupy podróżników w Amazonii. Podczas gry uczestnicy zebrani na jednej sali konferencyjnej połączeni są w mniejsze zespoły. Każda grupa gromadzi się wokół plecaka jednego z zaginionych członków wyprawy do Amazonii. Plecaki zamknięte są na szereg kłódek, aby je rozbroić uczestnicy muszą użyć sprytu oraz wszystkich swoich zmysłów, by dotrzeć do rozwiązania. Istotnym elementem jest również współpraca pomiędzy grupami w trakcie gry. W zależności od stopnia rozbudowania zagadek uczestnicy mają od 60 do 120 minut by rozbroić wszystkie kłódki.

  Zobacz więcej
 • Teambuilding szyty na miarę – customizowana oferta

  Zapoznał*ś się z naszą ofertą i wciąż zastanawiasz się nad najlepszym rozwiązaniem dla Twojego zespołu? Żaden problem! Nasi eksperci przygotują dla Ciebie ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

   

  Skontaktuj się z nami!

  Napisz maila a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą w ciągu 15 minut!

   

  Zobacz więcej
 • Szkolenie agentów specjalnych – kryminalna gra scenariuszowa

  „Szkolenie Agentów Specjalnych” jest grą scenariuszową łączącą intrygę kryminalną z zadaniami team-buildingowymi. W tym scenariuszu zapraszamy uczestników do udziału w tajnym programie rekrutacji agentów spośród kadr biznesowych, gdzie wcielają się w śledczych oraz pokonują kolejne próby sprawności i sprytu.

  Zobacz więcej
 • Zombigedon

  „Zombigedon” to dynamiczna i zaskakująca gra scenariuszowa. Stawia ona przed uczestnikami zasadnicze pytanie: co zrobić, gdy sielankowy wyjazd integracyjny zmienia się w starcie z apokalipsą zombie? Scenariusz dostarcza świetnej zabawy, a jednocześnie rozwija umiejętność grupowego planowania i współpracy.

  Zobacz więcej

PARTNERZY

KONTAKT