Zajmujemy się kreacją i tworzeniem eventów firmowych, przerwyników konferencji. Sprawdź czym możesz zaskoczyć uczestników kolejnego wydarzenia firmowego.

Dostosuj kryteria wyszukiwania

Ilość uczestników
Edutainment
Czas:
Miejsce:
Cel projektu
12 results out of 0 posts
 • Superheroes! – digital teambuiding

  Dzisiejszy świat nie może się obejść bez rozwiązań technologicznych. To samo dotyczy projektów teambuildingowych!
  Przedstawiamy wyjątkowy projekt, w którym budowa zespołu przebiega na w dwóch światach wirtualnym oraz realnym. To nie tylko świetna zabawa, ale także okazja do zapoznania zespołu z nowoczesnymi technologiami digital.

  Zobacz więcej
 • „Roller coaster” – konstrukcyjne wyzwanie team-buildingowe

  „Roller coaster” to gra szkoleniowo-inżynieryjna, w której zespół, podzielony na mniejsze grupy, pracuje by osiągnąć wspólny cel. Zadaniem uczestników jest stworzenie dosyć skomplikowanej, a zarazem widowiskowej konstrukcji! Przy okazji, w atmosferze świetnej zabawy, mogą oni przećwiczyć umiejętność gospodarowania zasobami, delegowania zadań i oswajania zmiany.

  Zobacz więcej
 • „Miliarderzy” – wieczorna gra zespołowa

  „Miliarderzy” to połączenie formuły powszechnie znanego teleturnieju i interaktywnej gry, gdzie kluczem do wygranej jest m. in. jak największa wiedza o współpracownikach i firmie. Idealny przerywnik konferencji czy wieczorna atrakcja, która angażuje, bawi i… zaskakuje.

  Zobacz więcej
 • „Lip Dub” – teledysk firmowy

  „Lip Dub” to możliwość prezentacji firmy bądź organizacji w niezwykły sposób. W trakcie projektu uczestnicy tworzą własny teledysk do wybranego utworu muzycznego. To doskonała okazja, by stworzyć kreatywną i dynamiczną wizytówkę organizacji

  Zobacz więcej
 • “Movie Day” – projekt filmowy

  Jak w prosty sposób przenieść się 11tys. kilometrów do Hollywood i przeżyć niezapomnianą przygodę rodem zza kulis „Fabryki snów”? Taką możliwość oferuje projekt „Movie Day”, którego uczestnicy wcielają się w role zawodowych ekip i realizują własną produkcję filmową!

  Zobacz więcej
 • Butik warsztatów inspiracyjnych

  Butik warsztatów, to alternatywna propozycja dla grup, które chciałyby podczas projektu uzyskać dodatkową inspirację lub umiejętności przydatne nie tylko w pracy zawodowej, ale także codziennym życiu. Udział w warsztatach daje uczestnikom możliwość zainspirowania się oraz poznania nawzajem od zupełnie nowej strony. Butik warsztatów uwzględnia mocno indywidualne preferencje uczestników. Każdy jeszcze przed projektem poprzez zapisy on-line ma okazję zdecydować w jakich warsztatach/aktywnościach chce wziąć udział.

  Zobacz więcej
 • Gra miejska – Urban Gaming

  Gra Miejska Digital – Urban Gaming to prawdziwa przygoda połączona z poszukiwaniem skarbów, które uczestnicy odkrywają dzięki aplikacji mobilnej.

  Podczas gry dowolne miasto zamienia się w grę planszową, po której uczestnicy poruszają się i odkrywają historię, kulturę oraz całą masę ciekawostek na temat miejsc jakie odwiedzają. Grupy realizują wyzwania odpowiadając na pytania, robiąc kreatywne zdjęcia oraz nagrywając filmy.

  Zobacz więcej
 • Szkolenie agentów specjalnych – kryminalna gra scenariuszowa

  „Szkolenie Agentów Specjalnych” jest grą scenariuszową łączącą intrygę kryminalną z zadaniami team-buildingowymi. W tym scenariuszu zapraszamy uczestników do udziału w tajnym programie rekrutacji agentów spośród kadr biznesowych, gdzie wcielają się w śledczych oraz pokonują kolejne próby sprawności i sprytu.

  Zobacz więcej
 • Zombigedon

  „Zombigedon” to dynamiczna i zaskakująca gra scenariuszowa. Stawia ona przed uczestnikami zasadnicze pytanie: co zrobić, gdy sielankowy wyjazd integracyjny zmienia się w starcie z apokalipsą zombie? Scenariusz dostarcza świetnej zabawy, a jednocześnie rozwija umiejętność grupowego planowania i współpracy.

  Zobacz więcej
 • Bombowy PRL

  Wielu z nas wspomina z nostalgią czasy PRL-u. Lecz pewnie niewielu marzy o jego powrocie. W grze scenariuszowej „Bombowy PRL” to właśnie od uczestników będzie zależał los kraju – powrócą kilkumetrowe kolejki, listy i czyny społeczne? Czy może dzielni pracownicy powstrzymają rozprzestrzenienie się PRL-owskiej fali?

  Zobacz więcej

  PARTNERZY

  KONTAKT